Galeria

Strzyżenie damskie i męskie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią przedstawiającą usługi fryzjerskie!

Zachęcamy Państwa do obejrzenia zdjęć przedstawiających nasz salon fryzjerski oraz nas podczas pracy. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące usług fryzjerskich lub kosmetycznych zachęcamy do kontaktu z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Dlaczego warto wybrać salon PIERRE?

Ze względu na wieloletnie doświadczenie zawodowe. Nasi fryzjerzy to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy od lat zajmują się strzyżeniem i pielęgnacją włosów. Zatrudnione w salonie kosmetyczki to osoby kompetentne, które precyzyjnie wykonają dla Państwa barwienie henną brwi i rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne.

Dbając o najwyższą jakość usług, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i renomowanych produktów fryzjerskich i kosmetycznych. Dzięki temu mamy pewność, że oferowana przez nas pielęgnacja sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów!

Stale podwyższamy jakość naszych usług oraz doskonalimy umiejętności. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia fryzjerskie i kosmetyczne. Systematycznie uczestniczymy w różnorodnych kursach i szkoleniach. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami!